Auto Spěvák - Autofit

Autoservis Velké Bílovice

AUTOFIT STK měření emisí benzin-diesel-LPG Autoopravna, STK a měření emisí,
montáž a revize LPG, autoservis.
Člen evropské sítě AUTOFIT.

Tisk
PDF

Vozidla na LPG

Situace na trhu s cenami benzínu a nafty je neustále velmi nestálá a proto volí mnozí zákazníci možnost jezdit na lpg už i u nových vozidel.

Nová vozidla na LPG v systému sekvenčního vstřikování Easy Fast.

V podstatě je to otázka dohody s prodejci vozidel, kteří si dnes uvědomují, že pokud lidem neumožní přestavit vozidlo na lpg před koupí či ještě v záruce, jsou ochotni přejít k jinému prodejci případně změnit značku vozidla za jinou, kde jim prodejce mile rád přestavbu vozu na lpg doporučí a záruku na vozidlo nezkrátí.

Dnes není otázka, jaké máme auto, ale na jaké pohonné hmoty jezdí. Kdo chce šetřit peníze a jezdit ekologicky, vybere si LPG.

Výhody LPG

Ekologie - LPG hoří ekologičtěji než benzín. Ve výfukových plynech složky NOX představují pouze 20% oproti benzínu, kysličník uhličitý CO2 je nižší o 15% a nespálené HC představují zhruba polovinu jako při provozu na benzín. Hodnoty CO lze považovat za nulové. Přitom zplodiny LPG, s přijatelnějším chemickým složením jsou snadněji odbouratelné i při nižší teplotě katalyzátoru. Tím pádem je katalyzátor zatěžován méně. Jezděte ekologicky a nechejte si realizovat montáž LPG právě teď!

Cena - Cena benzínu neustále stoupá. Pokud chcete šetřit vlastní výdaje a nechcete se přizpůsobovat rychle roustoucím cenám beznínu, zvolte levnější řešení - zvolte LPG. Přestavba Vám ušetří peníze.

Bezpečnost - Předpisy na LPG zařízení jsou mnohem přísnější než u benzínového motoru. Například nádrže LPG jsou vyráběny ve schválených rozměrech a z oceli, oproti tomu nádrže na benzín jsou většinou z plastu.

Typy systémů zástavby LPG si vybrat?

  • Přestavby LPG na plyn, se systémem centrálního směšovače
  • Přestavby LPG a systém kontinuálního vstřikování
  • Systém sekvenčního vstřikování a LPG

Pokud potřebujete s výběrem LPG poradit, budeme rádi, když se na nás obrátíte, radíme Vám poradíme!